HAKKIMIZDA

Anadolu yakasındaki yeni eviniz CLASSES BOUTIQUE HOTEL, 1 Nisan 2011 tarihinde; konfor, kalite ve profesyonel hizmet anlayışıyla siz değerli misafirlerimize kapılarını açmıştır. ES DENİZ LTD. ŞTİ. olarak, denizci kimliğimiz ile turizmci kimliğimizi birleştirerek denizcilik sektöründen gelen misafirlerimizi de rahat ettireceğimizi vaad ediyoruz.CLASSES BOUTIQUE HOTEL şehirden uzaklaşmadan konfor arayışı içinde olanlara ve iş amaçlı seyahat eden konuklara seçkin bir konaklama deneyimi yaşatıyoruz.

Yoğun ve stresli geçen bir iş toplantısından ya da yorucu bir seyahat programının ardından yeni güne, yeni haftaya daha keyifli başlamanız için ne gerekiyorsa; özenli ve güler yüzlü personelimiz ile rahatlığınız için en üstün hizmet ve servis anlayışımızla sizleri bekliyoruz. Siz değerli misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak için; kaliteli alt yapısı ve güler yüzlü personeliyle birebir butik otel anlayışının gerçek profesyonelleri olarak sizlere 24 saat hizmet vermekteyiz. Deluxe ve standart olmak üzere toplam 40 oda ve 80 yatak kapasitesine sahip olan CLASSES BOUTIQUE HOTEL ayrıca grup ve şirket toplantılarınız için de idealdir.

KONUMUMUZ: Anadolu yakasında, Pendik E-5 yan yol üzerinde yer alan ve konumu itibariyle Sabiha Gökçen Havaalanı’na 7 km ve yaklaşık 5 dakika yakınlıkta olan Hotelimiz; Tuzla Tersaneler Bölgesi’ne 5 km, Pendik Marina ve Feribot iskelesine 6 km, Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’ne 10 km, Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ne 18 km, İstanbul Park Pisti’ne 17 km mesafededir. 

 

          

Tasarım:TASARIM HİZMETİ